מראות כדוריות

מראות כדוריות הינן מראות המסייעות להגברת שדה ראיה ולמניעת גניבות בבתי עסק. המראות הכדוריות יכולות לתת מענה במקום מראות פנורמיות, יחד עם זאת, יש לדעת כי את המראות הכדוריות מומלץ להתקין בתוך מבנה ולא מחוצה לו, שכן, הן אינן עמידות בפני חשיפה לשמש ישירה. את המראות הכדוריות ניתן להתקין על גבי קיר או בתליה מהתקרה.

מאפייני מראה כדורית

מראה כדורית כפי שחברתנו מציעה עם אחריות מלאה (בתנאים שאינם חשופים לשמש) הינה מראה ממשפחת המראות הפנורמיות. המראה הכדורית מעוצבת בצורת חצי כדור, ומספקת חשיפה של שלוש מאות ושישים מעלות. מראות אלו מיועדות להגדלת שדה הראיה וחשיפת שטחים מתים המוסתרים מהעין. השימוש במראה זו אידיאלי בעיקר במרכזים לוגיסטיים או בחנויות, בהן תנועת הולכי הרגל וכלי הרכב מגיעה מכל הכיוונים ויש צורך בחשיפה של כיוונים רבים (360 מעלות). כמו כן, השימוש במראה כדורית חוסך לא אחת את הצורך בשתי מראות פנורמיות, שכן מראה פנורמית רגילה נותנת חשיפה של 90 מעלות בלבד ואילו התקנה של מראה כדורית על קיר, תיתן חשיפה של 180 מעלות.. חברתנו משווקת ומתקינה מראות כדוריות בקטרים שונים. ככל שקוטר המראה גדול יותר, כך שדה הראיה שלה רחב יותר.

מראות כדוריות – שימושים

  • התקנת מראות כדוריות על גבי התקרה במרכזים לוגיסטיים ובמפעלים בהן ישנה תנועה ערה של כלי עבודה כבדים מכיוונים רבים, תגביר את הבטיחות ותפחית את הסכנה לתאונות
  • מראות אלו מותקנות לרוב בבתי עסק המעוניינים לקבל קשר עין על הנעשה באזורים שונים בהם שדה הראיה שלהם מוגבל
  • בחניונים בהם יש צורך להגדיל את שדה ראית הנהגים, תותקן מראה זו על גבי הקיר

מראות כדוריות – יתרונות

  • שדה ראיה של 360 מעלות
  • אפשרות להתקנה על קיר או בתליה מהתקרה
  • התקנה קלה ופשוטה
  • אחריות לשנה
  • מחיר נוח ומשתלם

התקנתן של מראות כדוריות

בשולי המראה קיימים חורים ייעודיים לצורך התקנה בעזרת דיבלים וברגים לקיר, או בתליה מהתקרה באמצעות שרשראות. בטרם ההתקנה, חשוב לאתר את המיקום המתאים ביותר למראה בו היא תכסה שטח נרחב ככל הניתן. ההתקנה עצמה הינה קלה ופשוטה באמצעות קדיחת ברגים ודיבלים או תלייתה. יש להתייחס למראה בטרם התקנתה בעדינות מירבית, שכן היא שבירה כאשר היא איננה מחוברת למשטח.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

הדרכה על סוגי מראות פנורמיות

נגן וידאו אודות סוגי מראות פנורמיות

סרטון הוראות התקנה מראות פנורמיות

נגן וידאו אודות הוראות התקנה מראות פנורמיות
גלילה לראש העמוד