עמודי חסימה

עמודי חסימה

חברת ASprod המתמחה בציוד בטיחות בדרכים מייבאת ומשווקת מגוון איכותי של עמודי חסימה במחירים משתלמים. מטרתם של עמודי חסימה היא למנוע מעבר או חניה של כלי רכב. עמודי החסימה הינם עמודים קשיחים וישנם מספר דגמים שונים לבחירה, כמו, עמודי חסימה מפלסטיק, מברזל ועמודי חסימה מסדרת X-LAST.

מגוון סוגי עמודי חסימה

בחברתו מחזיקים במלאי גדול, מגוון ואיכותי של עמודים מחומרים שונים לרבות פלסטיק קשיח, נירוסטה, ומתכת. העמודים כוללים בין היתר את הסוגים הבאים:

עמודים מברזל עם או בלי תושבת נשלפת – אלו הם עמודים נפוצים המותקנים ביציקת בטון או על גבי משטח מרוצף קיים. כאמור, קיימת אפשרות לקבל עמודים אלו עם תושבת המאפשרת את שליפת העמוד בעת הצורך.
עמודים מפלסטיק קשיח – המיועדים למקומות עם תנועה שאינה אגרסיבית. הם מוצעים בגבהים של 50 ו-80 ס”מ בגווני שחור או כחול. המוצר מסופק עם מחזיר אור ובסיס שטוח להתקנה לקרקע בעזרת הברגה.
עמודים מסדרת X-LAST – עמודים אלו הם מוצר פרימיום המסופק עם אחריות לתקופה של חמש שנים! העמודים עשויים תרכובת פוליאוריטן קשיח. את העמודים לא ניתן לכופף בכוח פיזי ובעת פגיעת רכב בהם, יגרם נזק רב לפגוש הרכב ואילו העמוד יתכופף ויחזור למקומו מבלי שיגרם לו נזק

הזמנת המוצר

להזמנה ממגוון עמודי חסימה של חברת ASprod, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם ASprod.

או השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

סרטוני הדגמה לעמודי חסימה

נגן וידאו אודות סוגי עמודי חסימה
נגן וידאו אודות עמידות עמוד שרון
6 תגובות
 1. יוני הגב

  רציתי לדעת באיזה גובה עמודי הפלסטיק שאתם מוכרים?

  • ASprod הגב

   שלום יוני,
   ישנם שני דגמים של עמודי החסימה מפלסטיק שאנו משווקים. האחד גובה 50 ס”מ והשני 80 ס”מ לעוד פרטים נשמח שתיצור עמנו קשר.

 2. מיכאל הגב

  האם אפשר להשתמש מעמוד חסימה נשלף כדי לשמור על מקום חניה?

 3. יוסי הגב

  היי
  אבקש לקבל הצעת מחיר לשומר חניה .
  כמה מחיר לבודד?
  וכמה מחיר לקבוצה?
  תודה

השארת תגובה